Projektor
System multimedialny w kościele
z oprogramowaniem „Slajd”
Łatwe w użyciu a jednocześnie bogate w oferowane funkcje narzędzie
wspomagające oprawę liturgii i pracę duszpasterską w parafii.
Ekran

Opis systemu

System multimedialny "Inteligentny rzutnik" oferuje bogaty zestaw funkcji. Wraz z oprogramowaniem "Slajd", stanowi wyjątkowo wszechstronne i proste w obsłudze narzędzie, pomocne w przebiegu liturgii i pracy duszpasterskiej w parafii.

Unikalna konstrukcja przestrzenna systemu komputerowego, polegająca na lokalizacji kilku stanowisk sterowania i wizualizacji z monitorami dotykowymi oraz układ graficzny panelu sterowania sprawiają, że obsługa systemu jest przejrzysta i intuicyjna, odbywa się bez użycia klawiatury i myszy.

Zainstalowany na kontuarze organów monitor z panelem dotykowym oraz intuicyjne oprogramowanie, dają organiście pełną swobodę doboru i wyświetlania pieśni, odtwarzania muzyki oraz korzystania z pozostałych funkcji programu, jednocześnie stanowiąc pomocne narzędzie (szybkie wyszukiwanie i prezentowanie na monitorze wybranych tekstów).

Pod nieobecność organisty, teksty pieśni mogą być wyświetlane przez ministranta lub kościelnego, wykorzystujących przygotowane i zapisane wcześniej w pamięci systemu zestawy. Obsługa odbywa się wówczas poprzez zlokalizowany w zakrystii monitor dotykowy.

Program "Slajd" jest wyposażony w bazę tekstów pieśni, podzielonych na kategorie i okresy liturgiczne, analogicznie jak w powszechnie stosowanych śpiewnikach kościelnych.
W razie konieczności, istnieje możliwość personalizacji "Bazy głównej", czyli dostosowania zestawu i wersji tekstów do potrzeb parafii. Program wyposażony został w "Edytor użytkownika", dający możliwość wpisywania i formatowania własnych tekstów do wyświetlenia doraźnego lub zapisania ich w "Bazie użytkownika".

Konstrukcja techniczna systemu, konfiguracja i dobór sprzętu oraz systemu instalacji, dostosowywane są do warunków kościoła z punktu widzenia jego przestrzeni i stylu.

Jesteśmy otwarci na uwagi i propozycje odnośnie funkcjonowania systemu i ewentualnych jego modyfikacji. Oferujemy bezpłatne szkolenia użytkowników w zakresie sprawnego i pełnego wykorzystywania systemu.

System z naszej strony jest objęty wsparciem technicznym na czas nieokreślony, w ramach którego oferujemy zarówno pomoc techniczną jak i aktualizacje oprogramowania w ramach wersji posiadaniej.

Zrealizowane instalacje objęte są gwarancją na okres 12 miesięcy. W tym okresie wszelkie awarie nie wynikające z winy użytkownika usuwane będą bezpłatnie.

Katechizacja multimedialna montaż ekranu wraz z projektorem w Kościele, Slajdy w kościele, System wyświetlania w kościele tekstów pieśni, a także prezentacji, filmów, slajdy do kościoła, projektor w kościele, projektor dla organisty, avers, monitor, dotykowy, projektor, LG, ekran, komputer, slajdy, rzutnik multimedialny, sterowanie pilotem, pilot, pilot radiowy, elektryczny, ramowy, ramowe, projekcyjny, DLP, XGA, SVGA, SXGA, BenQ, podłoże projekcyjne, tkanina Matt White, White Ice, Mat Grey, Classic, Cumulus, Cirrus, Focus, Stratus, Akustratus, Solar, ekstender, jasność, rozdzielczość, kontrast, rzutnik do komputera, lampa do projektora, gwarancja na lampę, projekcja wielkoekranowa, uchwyt do projektora, zaczep wysięgnik mocowanie wieszak do projektora, kabel VGA, VGA, kościół, parafie, wyświetlanie, tekst, pieśni