Opis systemu

System multimedialny „Inteligentny rzutnik” oferuje bogaty zestaw funkcji. Wraz z oprogramowaniem „Slajd”, stanowi wyjątkowo wszechstronne i proste w obsłudze narzędzie, pomocne w przebiegu liturgii i pracy duszpasterskiej w parafii.

Unikalna konstrukcja przestrzenna systemu komputerowego, polegająca na lokalizacji kilku stanowisk sterowania i wizualizacji z monitorami dotykowymi oraz układ graficzny panelu sterowania sprawiają, że obsługa systemu jest przejrzysta i intuicyjna, odbywa się bez użycia klawiatury i myszy.

Zainstalowany na kontuarze organów monitor z panelem dotykowym oraz intuicyjne oprogramowanie, dają organiście pełną swobodę doboru i wyświetlania pieśni, odtwarzania muzyki oraz korzystania z pozostałych funkcji programu, jednocześnie stanowiąc pomocne narzędzie (szybkie wyszukiwanie i prezentowanie na monitorze wybranych tekstów).

Pod nieobecność organisty, teksty pieśni mogą być wyświetlane przez ministranta lub kościelnego, wykorzystujących przygotowane i zapisane wcześniej w pamięci systemu zestawy. Obsługa odbywa się wówczas poprzez zlokalizowany w zakrystii monitor dotykowy.

Program „Slajd” jest wyposażony w bazę tekstów pieśni, podzielonych na kategorie i okresy liturgiczne, analogicznie jak w powszechnie stosowanych śpiewnikach kościelnych.
W razie konieczności, istnieje możliwość personalizacji „Bazy głównej”, czyli dostosowania zestawu i wersji tekstów do potrzeb parafii. Program wyposażony został w „Edytor użytkownika”, dający możliwość wpisywania i formatowania własnych tekstów do wyświetlenia doraźnego lub zapisania ich w „Bazie użytkownika”.

Konstrukcja techniczna systemu, konfiguracja i dobór sprzętu oraz systemu instalacji, dostosowywane są do warunków kościoła z punktu widzenia jego przestrzeni i stylu.

Jesteśmy otwarci na uwagi i propozycje odnośnie funkcjonowania systemu i ewentualnych jego modyfikacji. Oferujemy bezpłatne szkolenia użytkowników w zakresie sprawnego i pełnego wykorzystywania systemu.

System z naszej strony jest objęty wsparciem technicznym na czas nieokreślony, w ramach którego oferujemy zarówno pomoc techniczną jak i aktualizacje oprogramowania w ramach wersji posiadaniej.

Zrealizowane instalacje objęte są gwarancją na okres 12 miesięcy. W tym okresie wszelkie awarie nie wynikające z winy użytkownika usuwane będą bezpłatnie.

Skip to content